Part Number 8-982356 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $88.18


Product Highlights
| Part Number | 8-982356 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629876137 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Jan 26, 2026 |
| Length | 34.90 cm |
| Width | 34.90 cm |
| Height | 5.20 cm |
| Weight | 14.20 kg |