Part Number 8-680215 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $140.56


Product Highlights
| Part Number | 8-680215 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098044736 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 7, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.10 cm |
| Width | 34.10 cm |
| Height | 16.00 cm |
| Weight | 21.02 kg |