Part Number 8-680626 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $183.79


Product Highlights
| Part Number | 8-680626 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098110721 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 26.00 cm |
| Weight | 27.72 kg |