Part Number 8-680640 | Brand: CMX | 9 items in stock
CA $144.10


Product Highlights
| Part Number | 8-680640 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098109367 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 12.20 cm |
| Weight | 24.00 kg |