Part Number 8-9651 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $48.20


Product Highlights
| Part Number | 8-9651 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098007212 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 13, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 27.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 4.45 kg |