Part Number 8-9674 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $79.81


Product Highlights
| Part Number | 8-9674 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098030920 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 22, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.40 cm |
| Width | 32.40 cm |
| Height | 8.70 cm |
| Weight | 11.29 kg |