Part Number 8-9695 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $85.00


Product Highlights
| Part Number | 8-9695 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098084459 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 6, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.70 cm |
| Width | 33.70 cm |
| Height | 11.40 cm |
| Weight | 11.36 kg |