Part Number 8-9776 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $32.51


Product Highlights
| Part Number | 8-9776 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098050720 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 7, 2007 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 25.10 cm |
| Width | 25.10 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 4.00 kg |