Part Number 8-97824 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $51.35


Product Highlights
| Part Number | 8-97824 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098320373 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 14, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 7.11 kg |