Part Number 8-9796 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $39.71


Product Highlights
| Part Number | 8-9796 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098051505 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 25, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 27.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 5.21 kg |