Part Number 14-WC610244 | Brand: Kingstar | 10 items in stock
CA $20.08


Product Highlights
| Part Number | 14-WC610244 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear |
| UPC | 775629931928 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 22, 2024 |
| Updated | Nov 13, 2025 |
| Length | 7.90 cm |
| Width | 6.30 cm |
| Height | 3.60 cm |
| Weight | 0.50 kg |