Part Number 14-WC37646 | Brand: Kingstar | 10 items in stock
CA $17.78


Product Highlights
| Part Number | 14-WC37646 |
| Brand | Kingstar |
| Part Type | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Position | Rear Right |
| UPC | 827098317687 |
| Category | Drum Brake Wheel Cylinder |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 8.50 cm |
| Width | 7.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.35 kg |