Part Number 70-510002 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $21.24


Product Highlights
| Part Number | 70-510002 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front Inner |
| UPC | 827098019277 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 23, 2003 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.55 kg |