Part Number 70-510093 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $33.88


Product Highlights
| Part Number | 70-510093 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098103167 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2011 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 9.50 cm |
| Width | 9.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 0.80 kg |