Part Number 70-517011 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $71.66


Product Highlights
| Part Number | 70-517011 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098052977 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 7, 2007 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 12.00 cm |
| Width | 14.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.55 kg |