Part Number 70-513310 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $122.29


Product Highlights
| Part Number | 70-513310 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098105642 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 5, 2010 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 3.45 kg |