Part Number 70-513349 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $128.43


Product Highlights
| Part Number | 70-513349 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098107042 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 13, 2017 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 2.90 kg |