Part Number 70-513374 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $151.78


Product Highlights
| Part Number | 70-513374 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098030258 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2019 |
| Updated | Mar 13, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 3.85 kg |