Part Number 70-513433 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $70.32


Product Highlights
| Part Number | 70-513433 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 775629555292 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 23, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 1.65 kg |