Part Number 70-512351 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $78.11


Product Highlights
| Part Number | 70-512351 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear Right |
| UPC | 827098141831 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 12, 2013 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 2.55 kg |