Part Number 70-510073 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $36.09


Product Highlights
| Part Number | 70-510073 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 827098048284 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 21, 2006 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 9.50 cm |
| Width | 9.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 0.95 kg |