Part Number 70-510083 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $41.17


Product Highlights
| Part Number | 70-510083 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 827098132495 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 6, 2007 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 9.50 cm |
| Width | 9.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 1.05 kg |