Part Number 70-511038 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $47.48


Product Highlights
| Part Number | 70-511038 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Rear |
| UPC | 827098088709 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 24, 2009 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 0.80 kg |