Part Number 70-512571 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $72.94


Product Highlights
| Part Number | 70-512571 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 827098055398 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 25, 2019 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 1.75 kg |