Part Number 70-KH2005 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $168.93


Product Highlights
| Part Number | 70-KH2005 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 055461774090 |
| Category | Wheel Bearing Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 12, 2024 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 20.50 cm |
| Height | 15.00 cm |
| Weight | 6.55 kg |