Part Number 70-521000 | Brand: Kugel | Out of Stock
CA $70.53


Product Highlights
| Part Number | 70-521000 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Hub Repair Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098052441 |
| Category | Wheel Hub Repair Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 18, 2007 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 19.00 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 15.50 cm |
| Weight | 3.95 kg |