Part Number TEC-2275 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $49.67


Product Highlights
| Part Number | TEC-2275 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 775629202929 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.74 kg |