Part Number TEC-1839 | Brand: TEC | 10 items in stock
CA $47.01


Product Highlights
| Part Number | TEC-1839 |
| Brand | TEC |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 827098053875 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 20, 2019 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.18 kg |