Part Number 13-H17506 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $22.72


Product Highlights
| Part Number | 13-H17506 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 775629009634 |
| Category | Drum Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Oct 23, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 6.00 cm |
| Height | 3.00 cm |
| Weight | 0.15 kg |