Part Number 13-H7333 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $23.22


Product Highlights
| Part Number | 13-H7333 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098104003 |
| Category | Drum Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 29, 2007 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 4.00 cm |
| Weight | 0.35 kg |