Part Number 13-H7338 | Brand: Top Quality | Out of Stock
CA $24.14


Product Highlights
| Part Number | 13-H7338 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098109961 |
| Category | Drum Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 13, 2011 |
| Updated | Mar 12, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 3.00 cm |
| Weight | 0.40 kg |