Part Number 13-H17420 | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $41.32


Product Highlights
| Part Number | 13-H17420 |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Hardware Kit |
| Position | Rear |
| UPC | 827098109831 |
| Category | Parking Brake Hardware Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 30, 2007 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.00 cm |
| Weight | 0.23 kg |