Part Number NB-1023B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $61.36


Product Highlights
| Part Number | NB-1023B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098302546 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 26, 2013 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 24.10 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 8.30 cm |
| Weight | 1.90 kg |