Part Number NB-1050B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $47.06


Product Highlights
| Part Number | NB-1050B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 775629931614 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 21, 2024 |
| Updated | Jul 28, 2025 |
| Length | 24.60 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 2.70 kg |