Part Number 8-2034 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $48.87


Product Highlights
| Part Number | 8-2034 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 827098005935 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 6.14 kg |