Part Number GCR-681785 | Brand: Genius | 9 items in stock
CA $251.65


Product Highlights
| Part Number | GCR-681785 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098066745 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 40.50 cm |
| Height | 26.50 cm |
| Weight | 36.48 kg |