Part Number GCR-97868 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $37.65


Product Highlights
| Part Number | GCR-97868 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Brake Drum |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924326 |
| Category | Brake Drum |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 29.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 3.80 kg |