Part Number 70-KH5001 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $84.58


Product Highlights
| Part Number | 70-KH5001 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Hub Repair Kit |
| Position | Front |
| UPC | 055461164976 |
| Category | Wheel Hub Repair Kit |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 12, 2024 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 17.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 2.35 kg |