Part Number NB-921B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $62.24


Product Highlights
| Part Number | NB-921B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Drum Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098102511 |
| Category | Drum Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 31, 2009 |
| Updated | Jul 29, 2025 |
| Length | 25.50 cm |
| Width | 20.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 2.00 kg |