Part Number NB-869B | Brand: Top Quality | 10 items in stock
CA $37.78


Product Highlights
| Part Number | NB-869B |
| Brand | Top Quality |
| Part Type | Parking Brake Shoe |
| Position | Rear |
| UPC | 827098070322 |
| Category | Parking Brake Shoe |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 1, 2006 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 18.60 cm |
| Width | 15.60 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 1.20 kg |